Haziran 16, 2024

Cratos Premium Hotel Casino

Bu tesis, konuklarına sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile ön plana çıkar. İşte bu nedenle otel değerlendirme sitelerinin pek çoğunda son derece yüksek puanlar almıştır. Buna ek olarak bu tesiste konuklara çok sayıda oda seçeneği de sunulur. Konuklar farklı kişi kapasiteleri ve farklı fiyatları bulunan odalar arasından kendilerine en uygun olanı tercih edebilirler. Tesis bünyesinde konuklara ücretsiz kablosuz internet erişimi de sağlanır. Bu sayede otel misafirleri hem ortak alanlarda hem de odalarında kablosuz internet bağlantısından istifade edebilirler. Nihayetinde odaların tamamında düz ekran televizyon ile klima gibi konforu artıran imkanlar da mevcuttur.

Tesiste Yer Alan Odalar

Odaların tamamı özel banyolara sahiptir ve odada bulunan mini buzdolabı sayesinde konuklar yiyecek ve içeceklerini saklayabilirler. Aynı zamanda bu mini buzdolabı içerisinde yer alan ürünlerin kullanılması karşılığında ek ücret talep edilecektir. Bu tesiste konuklara yönelik havuzlar da son derece unutulmaz tatil anıları vaat eder. Tesis bünyesinde açık havuz, kapalı havuz ve genç havuzu mevcuttur. Bu sayede konuklar ailesi ile beraber yüzmenin keyfini yaşayabilir. Ancak çocuk havuzunun açık olduğunu belirtmekte yarar vardır.

Tesisin Yiyecek ve İçecek Alanları

Tesis bünyesinde yer alan açık büfe lokantalara ek olarak alakart lokantalar da mevcuttur ve tüm konukların hizmetindedir. Ancak açık büfe lokantalar genel olarak ücrete dahil olurken A La Carte restoranların ek ücrete tabi oldukları ve bu lokantalardan istifade edebilmek için pek çok zaman rezervasyon gerekeceğini de unutmamak icap eder. Nihayetinde bu tesiste çok sayıda bar da bulunur ve otel konukları bu barların her birinden alacakları içecekleri ile serinlemenin keyfini doyasıya yaşayabilirler.

Rezervasyon Nasıl Yapılabilir, Fiyat Teklifleri Nereden Görülebilir?

Tesis konaklama için rezervasyonları çok sayıda kanal üzerinden kabul eder ki bunlardan bir tanesi de internette yer alan rezervasyon siteleridir. İşte bu rezervasyon sitelerinde gezginler çok sayıda site arasından karşılaştırma yapabilir ya da bu karşılaştırma için özel kurulmuş sitelerden istifade edebilir. Buna ek olarak tatilcileri seyahat acentelerinden de rezervasyon yapmaları mümkündür. Nihayetinde gezginler muhakkak otele bizzat telefon etmek suretiyle de fiyat bilgisi almalıdır. Ne de olsa pek çok tesis, kendi kanalları üzerinden rezervasyon yapan konuklarına çok daha uygun fiyatlar üzerinden konaklama yapma imkanı sağlayacaktır.

Otel Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Detaylar Nelerdir?

Bu otelin toplamda 410 adet odası vardır ve bu odaların her biri konukların konforu düşünülerek ferah ve modern bir şekilde düzenlenmiştir. Tesis bünyesinde sauna ve masaj imkanları da uzman personeller tarafından sunulmaktadır. Ancak masaj için ek ücret talep edilecektir. Aynı zamanda masaj ve buna benzer cilt bakımı gibi hizmetlerin tamamen alanında uzman ve deneyimli personeller tarafından sunulduğunu da unutmamak lazımdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir