Haziran 16, 2024

Kıbrıs Freedom Gece Kulübü

Kıbrıs; gündüz denizi, sıcacık kumsallarının yanı sıra geceleri de gündüzleri aratmayan sıcak eğlencenin doruklarda olduğu gece kulüpleriyle de ilgi odağı olmuş durumda. Kıbrıs’ta iyi bir gece kulübü arıyorsanız kesinlikle Freedom Night Club’a uğramanızı tavsiye ederiz. Gece hayatının çekici kulüplerinden biri olan Freedom gece kulübü, sadece eğlenceli danslarıyla değil kişiye özel programlarıyla da tüm ilgileri üzerine çekmektedir.
Freedom gece kulübüne ulaşım, özel aracınız varsa daha avantajlı olacaktır, ancak aracınız yoksa eğer, taksi transferiyle de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Freedom Gece Kulübüne Gelmek İçin 5 Sebep

– Freedom gece kulübünün asıl misyonu, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıdır.
– Tamamen verimli hizmet anlayışına odaklanmış bir şekilde işlerini en iyi şekilde yerine getirmeyi asıl gayeleri olarak kabul etmişlerdir.
– Özel dans şovları ile sıcak dakikalar yaşayacak ve ilerleyen dakikalarda dansçı kızların sürprizlerine şahit olacaksınız. Bu harika ve şaşırtıcı sürprizlere hazır olmanızı tavsiye ederiz.
– Elit ve köklü bir gece kulübü olmanın ayrıcalığını sizde hissedecek ve yaşayacaksınız.
-Freedom gece kulübüne geldiğinizde, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Freedom Gece Kulübü Özel Programları

Freedom gece kulübünün sizlere sunduğu sabit bir programı bulunmaktadır. Bu sabit programlar gece ve gündüz olarak tercihinize sunulur. Sizlere sunulan bu programlardan birini seçebilir ya da siz bu verilen program saatlerini kendinize göre ayarlamak isterseniz, kulüp yetkilisiyle görüşmeniz yeterli olacaktır.
Gece programı akşam 21:00’de başlar ve gece 01:00’de biter.
Gece programında birbirinden güzel kızların dansçıların şovlarıyla içiniz ısınacak ve zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.
Gündüz: 11.00 – 18.00 (Gündüz Program)
Freedom Gece Kulübü, köklü bir yapıya sahiptir ve misyonundan hiçbir zaman ödün vermez, bu açıdan belirli kulüp şartları bulunmaktadır, bunlar:
– Kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir.
– 18+ yaş altı gece kulübüne giriş yapamaz.
– Video, fotoğraf, kamera çekimi yapmak kesin olarak yasaktır.
– Freedom gece kulübü, gizliliğe ve hijyen kurallarına uymanızı bekler. Özel program yapmak istiyorsanız, temizlik konusunda titiz olmalısınız.
Bu kurallara uyduğunuz sürece Freedom’da keyifle vakit geçirebilir ve unutulmaz anlara şahit olabilirsiniz.
Freedom gece kulübünde bulunan dansçı kızlar, sağlık kontrollerinden geçmiş ve her hafta devlet hastanesinde sağlık kontrollerinden geçmektedirler. Dansçı kızlar, özel elemeler ile seçilmiş ve hepsi birbirinden güzel ve alımlıdır. Size seyir zevki yaşatacak kadar işlerinde profesyonel dansçılardır. Ayrıca dansçı kadınlar özel davetlerinize katılabilirler ve hangi saatte olacağını siz belirleyebilirsiniz. Ancak yoğunluk hafta sonu daha fazla olacağı için, hafta içini tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Freedom gece kulübü, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere birinci sınıf hizmet sunarlar. Birbirinden eğlenceli partilerle, dans şovlarıyla ve gecenin ilerleyen saatlerinde sizi şaşırtacak sürprizlerle aklınızı başınızdan alacak ve sürekli uğrayacağınız kulüp haline gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir