Haziran 16, 2024

Lefkoşa En İyi Gece Kulüpleri 2024

İçerikler
Gece hayatı konusunda sizlere her daim bilgi veren Blog Sitesi olarak son yıllarda lefkoşa night Club mekanlarından bahsedeceğiz. Bugün ki konumuz lefkoşanın 2020 yılında en iyi gece kulüplerini tanıtmak. Tanıtıma geçmeden önce Kıbrıs’a ilk defa misafir olacak kişiler için kısa bir bölgesel inceleme yapalım istedik.
Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ( KKTC ) adasının tam ortasında yer alan ve dünyada hiç bir ülke tarafından tanınmayan bir başkenttir. Lefkoşa, ayrıca Cyprus yani rum kesimi dediğimiz bölgeninde başkenti olarak bilinmektedir. Nüfusu 224.500 ( Rum Tarafı ) , 84.893 ( Türk Tarafı ) olarak son bilgiler doğrultusunda onaylanmıştır.
İklim olarak ise yaz aylarında aşırı bir sıcak hava şartına sahiptir. Kış ayları ise gayet serin bir şekilde devam etmektedir. Kıbrısın en soğuk ayları ise Ocak ve Şubat ayları olarak bilinmektedir.
Kıbrıs’a gelmek isteyen misafirlerimiz Türkiye’den ; THY, Pegasus gibi havayolu şirketleri ile 1 saat 15 dakikalık bir sürede iniş yapabilmektedir. Ayrıca Mersin’den denizyolu ilede ulaşım sağlanmaktadır. Biz genelde Kıbrıs’a gelecek misafirlerin herhangi bir iklim şartına takılmamaları gerektiğini belirtmekteyiz. Yılın 365 günü Ada oldukça keyifli ve tatil bölgesi olarak misafirlerine kucak açmaktadır. Başkent Lefkoşa eski bir yapıya sahip olduğu için açıkcası Girne ile kıyaslandığında çok aşırı gelişen bir yer değildir. Gece hayatına düşkün misafirlerimizin genellikle Lefkoşa bölgesinde çok daha fazla eğlendiği detayı gözümüzden kaçmıyor.
Şimdi asıl konumuz olan gece kulüplerine biraz değinelim. Bildiğiniz üzere Ukrayna vs. gibi bir kaç ülkede night club mekanları oldukça popüler bir hal almıştır. Ancak kulüp anlayışı konusunda Kıbrısın ötesine geçebildikleri söylenemez. Kıbrıs bu konuda kulüp piyasasının gözbebeğidir diyebiliriz. Şimdi sırayla 2019 yılına damga vuracak popüler lefkoşa kulüplerini listeleyelim ;

Miss Me Night Club

Henüz daha yeni bir kulüp olmasına rağmen bir çok gece kulübüne taş çıkarmış ve piyasada ciddi bir yarış içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Miss me gece kulübünün asıl popüler olan tarafı ise katalogları ve içerde ki dans farklılığıdır. Bu konular genelde stabilize bir duruma bağlandığı için Miss Me farklı bir konsept ile kulüp sevdalılarını monotonluktan kurtardı. 2019 yılında çok ciddi bir noktada olabileceğine ekibimizce yüksek bir ihtimal veriyoruz. Kulübün genel tanıtımını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Lipstick Gece Kulübü

Bazen hayallerinizi gerçekleştirmek uğruna ne kadar çaba gösterirseniz sonuç alamazsınız. Kıbrıs gecelerinde çılgınlar gibi eğlenmek isteyen ve rusyanın en güzel dansçılarını izlemek isteyen misafirlerimiz işte bu kulüp tam size göre. Lipstick kurulduğu yıldan bu yana ciddi bir iş prensibi ile Lefkoşa bölgesinde hizmet vermektedir. Kulüp içerisinde çalışan ekip ve sahne dansçılarına kadar işini seven ve kaliteli kişilikler olduğunu söyleyebiliriz. Son 2 yıl içerisinde dünyanın her yerinden ziyaret alan lipstick adeta global bir marka haline geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle haftasonları kulüp içerisinde oturacak yer dahi olmadığı zamanlar oluyor. Böylesine yoğun ve kaliteli bir lefkoşa kulübünüde size şiddetle tavsiye ediyoruz. Lipstick’in detaylı inceleme yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Biyax Night Club

Lefkoşa, Alayköy bölgesinde hizmet veren Biyax gece kulübü ise üstte tanıttığımız iki kulübün çeşitli özel hizmetlerinden esinlendiğini söyleyebiliriz. Lefkoşa bölgesinde kulüpleri ziyaret eden misafirlerin bir çoğu bu noktaya uğramadan ülkesine dönüş yapmaz diyebiliriz. Biyax her kesimden beyefendileri ağırlayabilecek bir kulüptür. Dansçıların kulüp içinde hemşire olarak tanımlandığını söyleyebiliriz. Gelen misafirleri tedavi etmekte oldukça usta bir role sahipler. Club Kıbrıs ekibi genellikle kulüp ziyaretleri doğrultusunda sitede sizlere tavsiyede bulunur. Biyax’ta bu tavsiye kulüplerin merkezinde diyebiliriz. Kulüp hakkında inceleme makalesine buradan ulaşabilirsiniz.

İmparator Gece Kulübü

Kulübün ismi gerçekten çok sempatik ve krallığı temsil ediyor gibi. Bazen çoğu işletme isminin hakkını veremez ama imparator gece kulübü gerçekten adı gibi sektörün imparatorlarından birisi olduğunu kanıtlamıştır. Elit bir kulüp olarak bilinen imparator güvenlik, hijyen gibi bir çok konuda titiz bir mekandır. Giriş ücretleri oldukça uygun ve içerde içki servisleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Lefkoşa’nın en bilinen ve popüler kulüplerinden birisi olarakta tanımlayabiliriz. ( Detaylı Tanıtım )
Sizlere elimizden geldiğince kısa bir tavsiye incelemesi hazırladık. Lefkoşa’da tavsiyede bulunduğumuz bu gece kulüpleri en VİP olarak bilinmektedir. Özel ve lüks bir ortam olması size fahiş fiyatlar ile geri döneceğini düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isteriz. İçeride içkiler ve servisler oldukça hesaplıdır. Kaliteli eğlence her zaman pahalı olamaz.

Kıbrıs
Gece
Hayatı

Lefkoşa En İyi Gece Kulüpleri 2024

Gece Hayatı Kıbrıs

Kıbrıs Gece Hayatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir