Temmuz 13, 2024

Miss Me Gece Kulübü

Kıbrıs Gece hayatını ve eğlenceyi doya doya yaşayanların mekânı olan Kıbrıs’ta bu isteğinize cevap verebilecek en iyi mekânlardan birisi de Miss Me gece kulübüdür. Lefkoşa’da gece kulübü denilince en gözde mekanlardan birisi olan Miss Me Night Club, ortamın sıcaklığı, dans şovları, klas yapısı ile kişiyi daha özel hissettirecek programlarıyla sizi mutlu edecektir. Miss Me’nin güzel dansçı kızlarının sunduğu seksi dans şovları, aklınızı başınızdan alacak ve kulüpten mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacaktır. Ayrıca mekânda gecenin ilerleyen saatlerinde ışıklı dans gösterileriyle son derece çekici ve sıcak bir ortam oluşmaktadır. Kendinizi özel hissetmek ve kendinizi şımartmak istiyorsanız, Miss Me gece kulübü sizin için doğru bir tercih olacaktır. Ortamın sıcaklığı ile beraber sevdiklerinizle birlikte keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Miss Me Gece Kulübü Ulaşım

Miss Me Night Club, şehir merkezinden biraz uzakta yer aldığı için özel aracınızın olması sizin için çok daha rahat olacaktır. Ancak aracınızın bulunmaması halinde taksilerle de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Mevki olarak Lefkoşa- Alayköy’de yer alıp, Ercan Havalimanına sadece yarım saat uzaklıktadır. Girne şehir merkezine 34 km yani yaklaşık yarım saat, Lefkoşa şehir merkezine ise 13 km uzaklıktadır.

Miss Me Gece Kulübü Açılış Saati

Akşamki şov programı 21:00’de başlar ve gece 01:00’da son bulur. Miss Me gece kulübünde sahne alan dansçı kızlar oldukça çekici ve etkileyicidir. İlerleyen saatlerde ise mekânın sıcaklığı artarak son derece hareketli danslar ve kişiye özel dans şovları ile harika anlar yaşayabilirsiniz. Kıbrıs gece hayatı severler mutlaka bu tür detayları göz önünde bulundurmalıdır.
Dilerseniz saatlik dilerseniz gecelik ya da gündüz programı satın alabilirsiniz. Gece programı 01.00 – 09.00 saatleri arasındadır. Gündüz programı ise 11.00 – 18.00 saatleri arasında olup isteğiniz doğrultusunda size özel zaman dilimleri ayarlanabilmektedir.
Programlar belirlenen saatlerde başlamaktadır. Profesyonel dansçı kızlar, sizlere kolay kolay unutulmayacak anlar yaşatacaktır. Birçok farklı ülkeden Kıbrıs’a gelen güzel kadınlar, bulunduğunuz ortamı daha sıcak hale getirecek ve Miss Me gece kulübüne bir daha gelmek isteyeceksiniz.

Miss Me Gece Kulübüne Giriş Şartları

  • Miss Me gece kulübünde kimliğinizin yanınızda olması önemlidir, kimliğinizin yanınızda olduğundan emin olun.
  • Tüm gece kulüplerinde olduğu gibi Miss Me gece kulübüne girebilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız.
  • İçeride çekim yapılması yasaktır.
  • Uymanız gereken kurallar içerisinde; gizlilik, sağlık şartları, temizlik önemli hususlar arasında yer alır.
Ayrıca bilmeniz gereken bilgiler arasında, Miss Me gece kulübünde çalışan dansçılar, belirli periyotlarda sağlık taramasından geçirilmektedir. Miss Me bünyesinde çalışan tüm çalışanların çalışma izinleri bulunmaktadır. İşlerini son derece profesyonel yapan dansçı kızlar birçok ülkeden özel olarak seçilmiştir. Dilediğiniz takdirde Miss Me gece kulübünde çalışan dansçı kızlar, gün içerisindeki özel davetlerinize de katılabilmektedir. Özel davetleriniz için program gününden en az bir gün öncesinden iletişim kurulması yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir